נאור גלברג
21/04/2024

נתניה היא אחת מעשר הערים הגדולות בישראל ולמרבה ההפתעה, העיר ממשיכה להתפתח ולגדול במהירות, לא רק מבחינת מרחבי מגורים אלא גם מבחינה עסקית ותיירותית. בעקבות כך ובהסתכלות לאורך ציר הזמן, נראה כי מחירי המקרקעין בעיר נמצאים במסלול יציב וקבוע של עלייה, דבר שהופך את העיר ליעד משמעותי ואטרקטיבי לביצוע עסקאות נדל"ן בתחומי המגורים ועסקאות נדל"ן בתחום העסקי.

מעוניינים בייעוץ ראשוני? השאירו פרטים ונחזור אליכם

  שדה חובה

  שדה חובהנא להזין מינימום 10 ספרות

  שליחה

  באילו מקרים כדאי לשכור עורך דין מקרקעין בנתניה?

  עסקת מקרקעין היא עסקה מורכבת, לא מדובר בקניה או מכירה של מכונית אלא בעסקה המגיעה לסכומים גבוהים ושיש בה סוגיות של מיסוי, בעלות, רישום, תשלומים וחוזים. כל אלו הם תחומים שמומלץ להיכנס אליהם יחד עם עורך דין מומחה בתחום המקרקעין שיודע בדיוק מה לבדוק? היכן לבדוק? כיצד לנסח את חוזי העסקה? לחוות דעת כללית, כדי שהאינטרסים שלכם ישמרו.

  ביצוע עסקאות במקרקעין לא ליווי עורך דין משאירה אתכם חשופים להטעיות ואף למקרים של רמאות וניצול.

  איך לבחור עו"ד מקרקעין בנתניה?

  בחירת עורך דין מצריכה תהליך מסודר ולא החלטה רגעית. אתם מפקידים את כספכם או רכושכם בידיו של עורך דין ומן הראוי שתוודאו שהוא עורך הדין המתאים לכם.

  ריכזנו עבורכם חמישה תחומים לגביהם מומלץ לתת את הדעת בתהליך בחירת עורך הדין בעסקת מקרקעין בנתניה:

  מיקום

  בחרו עורך דין הנמצא בקרבה גיאוגרפית יחסית למקום המגורים שלכם כדי שתהיה לכם נוחות וזמינות של הגעה להתייעצות ופעולות רלוונטיות במהלך תקופת ביצוע העסקה. בנוסף, ישנו סיכוי גבוה שעורך דין הנמצא בקרבה גיאוגרפית אזורית, יהיה בעל ידע על התפתחויות בתחום הנדל"ן באזור ויוכל להמליץ ולתת מידע על כדאיות של עסקה.

  ניסיון

  כמו ביחס לכל חיפוש בעל מקצוע, חפשו עורך דין עם ניסיון בתחום. בררו את מספר השנים שעוסק בתחום המקרקעין? בכמה עסקאות היה מעורב בשנה האחרונה ואיזו סוגים?

  המלצות / חוות דעת

  חפשו המלצות מאנשים שאתם מכירים, חפשו חוות דעת באינטרנט, בדקו בלשכת עורכי הדין האם יש תלונות נגדו?

  טיפ קטן! במידה וקיבלתם המלצה ממישהו, אל תסתפקו בקבלת המלצה כללית, בקשו ממנו יותר פרטים, תשאלו ממה בדיוק היה מרוצה? תבררו על זמינות, יחס ודרכי התקשרות ועוד מידע מפורט.

  התרשמות אישית

  הגיעו לפגישה אישית עם עורך הדין, הרגישו את מידת הכימיה שיש ביניכם, את מידת ההבנה שיש לכם אחד את השני. תשאלו לגבי הפניות שלו והאם הוא זה שיטפל בכם (אולי הטיפול ישירות ייעשה על ידי עורך דין אחר בחברה).

  תשלום

  מעבר לבדיקה כי שכר הטרחה שעורך הדין מבקש מתאים לכם, בדקו שגם פריסת התשלום מתאימה לכם. הימנעו ממצב שבו תגלו בשלב מאוחר יותר שהוא מבקש תשלום כמעט מלא מראש או תשלום מלא כחודש לאחר תחילת העסקה.

  יתרונותיו של עורך דין מקרקעין בנתניה נאור גלברג

  עו"ד נאור גלברג עוסק בתחום המקרקעין יותר מעשר וצבר ניסיון רב בעסקאות מקרקעין (כחמש מאות עסקאות בהיקפים שונים).

  לצד היתרון המשמעותי של הניסיון בתחום שיש לעורך דין גלברג, אתם מקבלים עורך דין שהוא גם שמאי מוסמך, כך שתחומי השמאות בעסקה מכוסים ואין צורך בהוצאות נוספות על ייעוץ שמאות, וזה כמובן מעבר לניסיון הרב בעסאות של רכישת ומכירת דירה, ובליווי וייצוג בפויקטים רבים של פינוי ובינוי.

  יתרון שלישי, שתמצאו במשרד גלברג ושות' הוא, שהמשרד עוסק רק בתחום המקרקעין, כך שמדובר במשרד מקצועי ומכוון מקרקעין ונדל"ן ללא עיסוקים בתחומי משפט אחרים.

  משרד עו"ד מקרקעין בנתניה נאור גלברג – ליווי אישי לכל אורך הדרך

  עו"ד נאור גלברג מציע ללקוחותיו ליווי אישי הכולל, זמינות גבוהה, הסברים בשפה מובנת ולא משפטית, נוכחות וליווי עד הסוף המלא והמוחלט של העסקה.

  מעוניינים בייעוץ ראשוני? השאירו פרטים ונחזור אליכם

   שדה חובה

   שדה חובהנא להזין מינימום 10 ספרות

   שליחה

   עו''ד נאור גלברג

   עורך דין ושמאי המקרקעין נאור גלברג, הינו בעל תואר ראשון B.LL במשפטים בהצטיינות, ובוגר התכנית ללימודי שמאות מקרקעין מאונ' אריאל. עו"ד נאור גלברג מחזיק בניסיון של למעלה מעשור בתחום הנדל"ן, במהלכן ליווה למעלה מ-500 עסקאות נדל"ן, בהן זכה ללוות מאות עסקאות נדל"ן, לרבות עסקאות מכר של דירות יד שנייה ודירות מקבלן, זאת לצד ליווי וייצוג בפרויקטים של תמ"א 38 ופינוי בינוי, עסקאות קומבינציה, ליווי תב"עות וייצוג מול ועדת תכנון, מיסוי מקרקעין קבוצות רכישה ועוד. עו"ד נאור גלברג משמש כחבר בוועדת קניין, בוועדת התחדשות עירונית ובוועדות מיסוי מקרקעין של לשכת עורכי הדין.

   לייעוץ בוואצאפ
   מתלבטים? לייעוץ ראשוני ללא עלות
   השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם

    שדה חובה

    שדה חובהנא להזין מינימום 10 ספרות

    שליחה