נאור גלברג
01/04/2024

שירותיו של עורך דין מקרקעין בירושלים יסייעו לכם להפיק את המירב מעסקאות הנדל"ן שלכם. באילו מקרים כדאי לשכור עו"ד מקרקעין בירושלים? איך בוחרים בכלל עורך דין מקרקעין בירושלים ובאיזה עו"ד כדאי לכם לבחור? המשיכו לקרוא ומצאו את כל התשובות.

מעוניינים בייעוץ ראשוני? השאירו פרטים ונחזור אליכם

  שדה חובה

  שדה חובהנא להזין מינימום 10 ספרות

  שליחה

  באילו מקרים כדאי לשכור עורך דין מקרקעין בירושלים?

  בכל מקרה בו אתם צד לעסקת נדל"ן, כדאי לשכור את שירותיו של עו"ד מקרקעין בירושלים. להלן נציג את שירותיו העיקריים של עורך דין בירושלים ואת הערך המוסף שהם יעניקו לכם:

  1. מכירת דירה בירושלים: עורך דין מקרקעין בירושלים ילווה אתכם במכירת הדירה. תחילה, עורך הדין יסייע בהתקשרות אל מול המתווך, כמקובל בעיר. לאחר מכן, עורך הדין יערוך בדיקת ניאותות לקונים הפוטנציאליים שלכם. בשלב הבא, ינהל עורך הדין מו"מ על חוזה המכר ויגבש נוסח מוסכם שייחתם. לבסוף, יסדיר עורך הדין את רישום הזכויות בדירה.
  2. רכישת דירה בירושלים: עורך דין לקניית דירה בעיר ירושלים אף יסייע לכם בהליכי רכישת דירה בעיר. שירותיו יכללו בדיקת נסח הטאבו של הדירה וסטטוס הזכויות בה, ניהול מו"מ על חוזה המכר, רישום הערת אזהרה על שמכם והשלמת רישום הזכויות בדירה. כמו כן, עורך הדין ילווה אתכם בהליך הוצאת המשכנתא.
  3. ייעוץ מיסוי מקרקעין בירושלים: לעיתים, שירותי ייעוץ המקרקעין ניתנים במסגרת מכירת או רכישת דירה ולעיתים בנפרד. על כל פנים, עורך הדין יעניק לכם שירותי ייעוץ מיסוי מקרקעין מקיפים וממצים.  מיסוי המקרקעין הוא אחד התחומים המסובכים שיש מבחינה משפטית. על כן, חשוב מאוד להסתייע בשירותיו של עו"ד שיעניק לכם בהירות בנושא. מעבר לכך, עורך הדין ינחה אתכם כיצד לעצב את עסקאות הנדל"ן שלכם באופן שיפחית את תשלומי המס למינימום ההכרחי.
  4. הליכי התחדשות עירונית בירושלים: בעיר מקודמים מספר רב של פרויקטים במסגרת התחדשות עירונית. בולטים במיוחד הפרויקטים לאורך תוואי הרכבת הקלה, שם נבנים מגדלים גבוהים תחת הבניינים הישנים הקיימים. ישנה חשיבות מיוחדת לליווי משפטי בהליכי התחדשות עירונית. זאת, כדי לוודא שהאינטרס שלכם, הדיירים, נשמר לאורך הדרך. עורך הדין יוודא כי היזם מעמיד ערובות ראויות, מציע לכם תמורה ראויה ואף שכר דירה הולם לאורך העבודות.
  5. חוזי שכירות בירושלים: בעיר מתגוררים תושבים רבים בשכירות. הדבר נכון במיוחד לקהילת הסטודנטים הגדולה בעיר, אשר רובה ככולה שוכרת דירות באזורי הביקוש. רצוי בהחלט שעו"ד מקרקעין יעבור על החוזה לפני החתימה עליו. זאת, כדי לוודא שאין בו מוקשים ובעיות שיסבכו אתכם בהמשך.
  6. ליטיגציה סביב מקרקעין: שירותיו של עו"ד מקרקעין בירושלים אף נצרכים כאשר מתעוררים סכסוכים סביב מקרקעין בעיר. עורך הדין ייצג אתכם בהליכים, בין אם בתור התובעים ובין אם בתור הנתבעים בהליך.

  איך בוחרים עורך דין מקרקעין בירושלים?

  רצוי לבחור עו"ד מקרקעין בירושלים על פי הקריטריונים הבאים:

  1. מומחיות ומקצוענות: בחרו בעו"ד המתמחה בדיני המקרקעין. מדובר במערכות דינים מורכבות ועמוקות, הדורשות מומחיות ייחודית.
  2. ניסיון: בחרו בעו"ד מנוסה. בסופו של דבר, אין תחליף לניסיון ושירותיו של עו"ד מנוסה יהיו, במרבית המקרים, יעילים ומוצלחים יותר.
  3. שירות משפטי מהקצה אל הקצה: בחרו בעו"ד המציע שירות משפטי מהקצה אל הקצה – לא רק שירות משפטי נקודתי, אלא ליווי משפטי כולל של עסקת המקרקעין כולה. ליווי רחב יותר של העסקה יקנה יתרון משמעותי עוד יותר.
  4. יחסי אנוש: בחרו בעו"ד אנושי ואדיב כלפי לקוחותיו. זאת, כמובן, מבלי להתפשר על המקצוענות.

  יתרונות שירותיו של עו"ד מקרקעין בירושלים נאור גלברג

  עו"ד נאור גלברג הינו עו"ד ושמאי מקרקעין, המציע שירותים משפטיים בתחום המקרקעין בירושלים. לעו"ד גלברג מומחיות רבה בדיני המקרקעין לצד ניסיון רב בתחום. עו"ד גלברג מציע ללקוחותיו שירות מהקצה אל הקצה, הכולל אף שירותי שמאות ככל שאלו נדרשים. אצל עו"ד גלברג, האנושיות נמצאת מעל לכל – הצלחות לקוחותיו כהצלחתו שלו, ולהיפך. על כן, עורך דין נאור גלברג יעשה כל שנדרש כדי לוודא שתהיו מרוצים בסוף הדרך.

  עורך דין מקרקעין בירושלים נאור גלברג – ליווי לאורך כל הדרך

  עו”ד נאור גלברג דוגל בערכים של מצוינות ומקצועיות חסרת פשרות, ומקפיד להעניק ללקוחותיו שירות מקיף ואישי, תוך הצבת האינטרסים של לקוחותיו בראש סדר העדיפויות. כל זאת לצד, זמינות, שקיפות והיכרות והבנה מעמיקה של צרכי הלקוחות. פנו אליו, ותהנו מליווי מקצועי לאורך כל הדרך.

  מעוניינים בייעוץ ראשוני? השאירו פרטים ונחזור אליכם

   שדה חובה

   שדה חובהנא להזין מינימום 10 ספרות

   שליחה

    

   עו"ד מקרקעין בירושלים - עו"ד נאור גלברג

   עו''ד נאור גלברג

   עורך דין ושמאי המקרקעין נאור גלברג, הינו בעל תואר ראשון B.LL במשפטים בהצטיינות, ובוגר התכנית ללימודי שמאות מקרקעין מאונ' אריאל. עו"ד נאור גלברג מחזיק בניסיון של למעלה מעשור בתחום הנדל"ן, במהלכן ליווה למעלה מ-500 עסקאות נדל"ן, בהן זכה ללוות מאות עסקאות נדל"ן, לרבות עסקאות מכר של דירות יד שנייה ודירות מקבלן, זאת לצד ליווי וייצוג בפרויקטים של תמ"א 38 ופינוי בינוי, עסקאות קומבינציה, ליווי תב"עות וייצוג מול ועדת תכנון, מיסוי מקרקעין קבוצות רכישה ועוד. עו"ד נאור גלברג משמש כחבר בוועדת קניין, בוועדת התחדשות עירונית ובוועדות מיסוי מקרקעין של לשכת עורכי הדין.

   לייעוץ בוואצאפ
   מתלבטים? לייעוץ ראשוני ללא עלות
   השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם

    שדה חובה

    שדה חובהנא להזין מינימום 10 ספרות

    שליחה