נאור גלברג
21/04/2024

העיר חיפה והסביבה היא המטרופולין הצפוני הגדול בישראל. בשונה ממטרופולין תל אביב, לחיפה יש לה הכל: ים, נמל, תיירות, אתרי מסורת ודת, רכס הרים ומסלולי טבע במרחק של כמה דקות, נוחות הגעה והרבה פחות פקקים.

כל אלו ועוד, הופכים את חיפה ליעד פעיל של עסקאות מקרקעין מכל הסוגים. כידוע, כדי להבטיח שעסקת מקרקעין תתבצע תוך כדי שמירה על האינטרסים של מבצעי העסקה, נחוץ ליווי של עורך דין ורצוי כזה שתחום ההתמחות שלו הוא מקרקעין.

מעוניינים בייעוץ ראשוני? השאירו פרטים ונחזור אליכם

  שדה חובה

  שדה חובהנא להזין מינימום 10 ספרות

  שליחה

  באילו מקרים כדאי לשכור עורך דין מקרקעין בחיפה?

  שכירת עורך דין מקרקעין יכולה להיות במסגרת קבלת ייעוץ או במסגרת ליווי פעיל. ההמלצה שתקבלו מכל מי שביצע עסקה בנדל"ן היא, לעבוד עם עורך דין (ייעוץ או ליווי) במיוחד כאשר תחום הנדל"ן חדש לכם. עסקת נדל"ן היא לרוב עסקה בעלויות גבוהות, על כן מומלץ להתייעץ עם בעל מקצוע ולו כדי לקבל זוויות ראייה נוספות ודגשים משפטיים שיבטיחו שהעסקה תתנהל כשורה, תוך כדי שמירה על המטרות שלכם והבטחה של ההשקעה או הכסף שלכם.

  איך לבחור עו"ד מקרקעין בחיפה?

  עורך דין הוא בעל מקצוע המספק שירות וכמו כל בחירה של נותן שירות, יש להתמקד בכמה היבטים בתהליך הבחירה והחיפוש של עו"ד מקרקעין:

  המלצות – זוהי נקודת התחלה בתהליך החיפוש והבחירה. בררו עם חברים, משפחה ומכרים האם הייתה להם התנסות עם עו"ד מקרקעין והאם יכולים להמליץ על מישהו. חפשו המלצות ישירות עם מידע מפורט ופחות המלצות מצד שלישי.

  אם אינכם מוצאים ממליצים מוכרים, הגיע הזמן לחפש באינטרנט אחר עורכי דין. התמקדו בכמה אפשרויות שמצאתם ואז בדקו, חוות דעת ברשת, התרשמו מהמקצועיות של אתר האינטרנט והמידע המופיע בו.

  אמינות – במסגרת חיפוש המלצות וחוות דעת יהיו גם התייחסויות של אמינות, אולם, מומלץ לפנות גם ללשכת עורכי הדין ולברר האם הוגשו תלונות כנגד עורך הדין שאתם מבקשים לבחור.

  ניסיון – אתם עומדים להיכנס לעסקה במקרקעין וככל הנראה מדובר בסכומי כסף גבוהים. במקרה כזה, אתם תעדיפו שעורך הדין שילווה אתכם הינו בעל ניסיון בתחום. עו"ד המכיר עסקאות שונות, בקיא בכל הבורות והמכשולים האפשריים, בקיא בענייני חוזים, ערבויות ובטחונות, ובכללי עו"ד שיבטיח שהעסקה שלכם מוגנת מכל הצדדים. לדוגמא, אם אתם מחפשים עורך דין שילווה אתכם בפרויקט התחדשות עירונית – תרצו למצוא עו"ד בעל ניסיון בפינוי ובינוי ובת"א 38, ולא עו"ד בעל ניסיון בעסקאות רכישה ומכירה בלבד.

  זמינות – במסגרת בדיקת המלצות וחוות דעת תנו דגש לבחינת הזמינות של עורך הדין וגם העלו את הנושא באופן ישיר במפגש ההיכרות עמו. בדקו כיצד תתקיים התקשורת עימו? האם הוא מטפל ישירות או שמא עורך דין אחר מהמשרד?

  שכר טרחה – אמנם כל עורך דין שמכבד את עצמו יציג את שכר הטרחה שלו במפגש ההיכרות, אך לצד זאת, בררו כיצד עו"ד מצפה שהתשלום יתבצע מבחינת פריסה, תשלומים ומועדים.

  יתרונותיו של עורך דין מקרקעין בחיפה נאור גלברג

  עו"ד נאור גלברג מביא לעסקה שלכם סט של יתרונות משמעותיים שיבטיחו לכם עסקה מקצועית ובטוחה:

  • הסמכה בתחום השמאות
  • ניסיון של עשור עם מאות עסקאות מקרקעין עד כה
  • משרד העוסק אך ורק במקרקעין ולא בתחומי משפט אחרים (מקצועיות מקרקעין מלאה)
  • צוות מסייע מקצועי

  משרד עו"ד מקרקעין בחיפה נאור גלברג – ליווי אישי לכל אורך הדרך

  לצד היתרונות הקיימים בבחירה במשרד עו"ד גלברג, המשרד ועו"ד גלברג נותנים דגש רב לגישה מלווה אישית, וגישה המנגישה בשפה ברורה את הידע והתהליכים המשפטיים עבור הלקוחות.

  השירות שתקבלו במשרד גלברג ,לא מסתיים מיד בחתימה על העסקה, אלא מלווה אתכם עד הסוף המלא והשלם וגם זמין לכם לאחר מכן במידה ויש בעיות, שאלות או סוגיות לא ברורות.

  סיכום

  בחירת עו"ד מקרקעין בחיפה הינה רכיב חשוב בכל ביצוע עסקת נדל"ן בחיפה וסביבתה. עו"ד המכיר את האזור, עו"ד המכיר את תחום המקרקעין על בוריו ובמיוחד זמין בליווי אישי, יכול להיות ההבדל בין עסקה מצויינת לעסקה גרועה.

  מעוניינים בייעוץ ראשוני? השאירו פרטים ונחזור אליכם

   שדה חובה

   שדה חובהנא להזין מינימום 10 ספרות

   שליחה

   עו''ד נאור גלברג

   עורך דין ושמאי המקרקעין נאור גלברג, הינו בעל תואר ראשון B.LL במשפטים בהצטיינות, ובוגר התכנית ללימודי שמאות מקרקעין מאונ' אריאל. עו"ד נאור גלברג מחזיק בניסיון של למעלה מעשור בתחום הנדל"ן, במהלכן ליווה למעלה מ-500 עסקאות נדל"ן, בהן זכה ללוות מאות עסקאות נדל"ן, לרבות עסקאות מכר של דירות יד שנייה ודירות מקבלן, זאת לצד ליווי וייצוג בפרויקטים של תמ"א 38 ופינוי בינוי, עסקאות קומבינציה, ליווי תב"עות וייצוג מול ועדת תכנון, מיסוי מקרקעין קבוצות רכישה ועוד. עו"ד נאור גלברג משמש כחבר בוועדת קניין, בוועדת התחדשות עירונית ובוועדות מיסוי מקרקעין של לשכת עורכי הדין.

   לייעוץ בוואצאפ
   מתלבטים? לייעוץ ראשוני ללא עלות
   השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם

    שדה חובה

    שדה חובהנא להזין מינימום 10 ספרות

    שליחה